Close
Back to top

NAŠE VIZE

Jsme tým profesionálů, ale hlavně marketingových nadšenců. Online je naším životním stylem a ve světě sociálních sítí se pohybujeme jako ryba ve vodě. S vašimi fanoušky mluvíme online jazykem, kterému rozumí. Víme, jak oslovit vaší cílovou skupinu a prodat jim váš brand, produkt nebo službu.

Jelikož jsme menší agentura, zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi. Vaše spokojenost je naší vizitkou. Efektivita a dodržení deadlinů jsou pilíře, na kterých si zakládáme při každém projektu. Děláme maximum pro váš úspěch.

Jaký šéf, taková celá firma

Poznejte naší CEO

S myšlenkou o vlastní marketingové agentuře jsem si pohrávala od roku 2016, kdy jsem působila na volné noze jako Social Media Manager pro různé klienty. Se spokojenými klienty a hlavně na doporučení přicházela větší poptávka na moje služby a zároveň jsem sesbírala i dostatek kontaktů, se kterými jsem spolupracovala v dalších oblastech jako grafika nebo tvorba webových stránek. Se správným týmem jde totiž vše. A tak se to stalo skutečností a vlastní podnikání bylo na světě. Nyní se v agentuře věnuji především komunikaci s klienty, managementu týmu, školení firem v oblasti sociálních sítí a influencer managementu.

Evgenia Klochay

Date