Close
Back to top

Jsme tým profesionálů, ale hlavně marketingových nadšenců. Online je naším životním stylem a ve světě sociálních sítí se pohybujeme jako ryba ve vodě. S vašimi fanoušky mluvíme online jazykem, kterému rozumí. Víme, jak oslovit vaší cílovou skupinu a pomoct ji prodat váš brand, produkt nebo službu.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi a vaše spokojenost je naší vizitkou. Efektivita a dodržení deadlinů jsou pilíře, na kterých si zakládáme při každém projektu. Děláme maximum pro váš úspěch.

Jaký šéf, taková celá firma

Poznejte naší CEO

Svět marketingu mne přitahuje od studentských let, již v této době jsem při studiích začala pracovat jako Social Media Manager. Časem se mi pak krása světa reklamy a médií otevřela ještě více. V čem spočívá ta krása? Ve spojení stylu, harmonie a tvorby z jedné strany a detailní analýzy, optimalizace postupů a doladění detailů ze strany druhé. Samozřejmě pak i v jemném vybalancování pocitu tvůrčí svobody a splnění přání zákazníka. Abych lépe pochopila tuto harmonii spolu těžko slučitelných a trochu protichůdných věcí, zaměřila jsem svá studia jak na oblast stylu, módy a designu (Marangoni, Fashion Business, Miláno, Itálie), tak na oblast ekonomiky a administrativy (VŠFS, marketingová komunikace, Praha, ČR). V Promolab® se věnuji především komunikaci s klienty, managementu týmu, školení firem v oblasti sociálních sítí a influencer managementu.

Evgenia Klochay

WE DO WHAT
WE SAY

Postupně s získáváním zkušeností, s novými zakázkami a s rozšiřováním kontaktů se dal dohromady i náš tým profesionálů a skutečných nadšenců ve svém oboru. Jsme parta lidí, kteří mají rádi marketing, pro které je práce v první řadě způsobem vlastní seberealizace a vyjádření. Tvoříme kolektiv, který si umí vážit každého klienta. Naše výsledky a reference mluví samy za sebe. Každý klient je pro nás stejně cenný a pro výsledky se roztrháme. Snažíme se vždy všemu dát něco navíc.
Budeme velmi rádi, když se stanete jedním z našich partnerů.
Promolab® – děláme to, co říkáme.

EFEKTIVITA 0
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ 0
KREATIVITA 0