Close
Back to top

Jaký šéf, taková celá firma

Poznejte naši CEO

logo | promolab.cz

Svět marketingu mne přitahuje od studentských let, již v této době jsem při studiích začala pracovat jako Social Media Manager. Časem se mi pak krása světa reklamy a médií otevřela ještě více. V čem spočívá ta krása? Ve spojení stylu, harmonie a tvorby z jedné strany a detailní analýzy, optimalizace postupů a doladění detailů ze strany druhé. Samozřejmě pak i v jemném vybalancování pocitu tvůrčí svobody a splnění přání zákazníka. Abych lépe pochopila tuto harmonii spolu těžko slučitelných a trochu protichůdných věcí, zaměřila jsem svá studia jak na oblast stylu, módy a designu (Istituto Marangoni, Fashion Business, Miláno, Itálie), tak na oblast ekonomiky a administrativy (VŠFS, marketingová komunikace, Praha, ČR). V roce 2023 jsem získala titul MBA v oblasti Digitálního marketingu. V Promolab® se věnuji především komunikaci s klienty, managementu týmu, školení firem v oblasti sociálních sítí a influencer managementu.

Evgenia Klochay, M.B.A.

Jsme tým profesionálů, ale hlavně marketingových nadšenců. Online je naším životním stylem a ve světě sociálních sítí se pohybujeme jako ryba ve vodě. S vašimi fanoušky mluvíme online jazykem, kterému rozumí. Víme, jak oslovit vaší cílovou skupinu a pomoct ji prodat váš brand, produkt nebo službu.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi a vaše spokojenost je naší vizitkou. Efektivita a dodržení deadlinů jsou pilíře, na kterých si zakládáme při každém projektu. Děláme maximum pro váš úspěch.

WE DO WHAT
WE SAY

Postupně s získáváním zkušeností, s novými zakázkami a s rozšiřováním kontaktů se dal dohromady i náš tým profesionálů a skutečných nadšenců ve svém oboru. Jsme parta lidí, kteří mají rádi marketing, pro které je práce v první řadě způsobem vlastní seberealizace a vyjádření. Tvoříme kolektiv, který si umí vážit každého klienta. Naše výsledky a reference mluví samy za sebe. Každý klient je pro nás stejně cenný a pro výsledky se roztrháme. Snažíme se vždy všemu dát něco navíc.
Budeme velmi rádi, když se stanete jedním z našich partnerů.
Promolab® – děláme to, co říkáme.

EFEKTIVITA 0
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ 0
KREATIVITA 0